למה לבחור בקבלן שיפוצים רשום?

ענף השיפוצים הוא ענף פרוץ ופועלים בו קבלנים רבים חסרי ניסיון, קבלנים שאינם איכותיים ומקצועיים. כדי למנוע איכות בנייה ירודה ועוגמת נפש רבה מצד משפצי הדירות דורש משרד השיכון כי קבלני השיפוצים יעמדו בהצלחה בבחינות ויצברו ניסיון רב בתחום.

חוק רישום הקבלנים שנחקק בשנת 1969 מפרט מיהו קבלו שיפוצים רשום. רק קבלן שעמד בהצלחה בבחינות שערך משרד השיכון וצבר לפחות, חמש שנות ניסיון יירשם בפנקס הקבלנים ויוגדר כקבלן שיפוצים רשום.

קבלן שיפוצים רשום – כל היתרונות

קבלן שיפוצים רשום הוא קבלן שצבר לפחות חמש שנות ניסיון בענף השיפוצים. ענף השיפוצים הוא ענף בעל תחרות גבוהה ובכל יום נופלים וקמים קבלנים חדשים. הוותק של חמש שנות ניסיון בענף, לפחות, מבטיח כי הקבלן מקצועי ואמין והוא הצליח לצבור לו מוניטין בענף התחרותי ולשרוד בו.

הניסיון הרב שצבר הקבלן בתחום מבטיח כי הקבלן ידע לתת מענה לבעיות ולתקלות רבות המתרחשות בדרך כלל במהלך השיפוצים, במיוחד בשיפוצים מורכבים.

קבלן שיפוצים מנוסה וותיק מכיר היטב את השוק ואת בעלי המקצוע הפועלים בו. הודות להיכרות המקצועית עם בעלי המקצוע השונים, הוא ידע לבחור את הטובים ביותר בכל תחום כדי שאיכות השיפוצים שלכם תהיה גבוהה ולשביעות רצונכם המלאה.

בשיפוצים קלים, קבלן השיפוצים המיומן יוכל לבצע את כל השיפוץ בעצמו, אך בשיפוצים מורכבים יותר יש צורך בשיתוף של בעלי מקצוע ייחודיים בתחומים שונים. קבלן השיפוצים האמין "ינצח על המקהלה", הוא יפקח על העבודה של כל השותפים בשיפוץ, יתכנן נכון את לוח הזמנים ויוודא שהעבודה אכן מתקדמת בהתאם ללוח הזמנים המתוכנן.

קבלן שיפוצים רשום וותיק ידע איך לבחור את חומרי הגלם הטובים לצד בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום. ההיכרות העמוקה שלו עם ענף השיפוצים תסייע לו להוזיל את מחירי השיפוץ, אך לא על חשבון איכות העבודה.

קבלן שיפוצים רשום מצטייד בפוליסת ביטוח שבאמצעותה הוא מבטח את העובדים ואת תכולת הבית. אם חלילה יקרה משהו לעובדים והם לא יהיו מבוטחים, בעלי הדירה הם אלו שיידרשו לשאת בעול הפיצויים ואם ייגרם נזק לרכוש והוא לא יהיה מבוטח, לא יהיה מי שיפצה על הנזקים.

אם בחרתם קבלן שיפוצים רשום ולא תהיו מרוצים מעבודתו, תהיה לכם כתובת היכן תוכלו להתלונן. זו גם הסיבה מדוע הקבלן יעשה הכול כדי לשמור על שמו הטוב ולהימנע מתלונות עליו, תלונות שיפגעו במוניטין שלו ובמקרים חמורים אף עלולים לפגוע בהסמכה וברישום שלו בפנקס הקבלנים.