קבלן עבודות גבס בירושלים - עליאן שיפוצים

עבודות גבס הן טרנד לוהט בתחום השיפוצים בשל קלות הבנייה, מהירות הבנייה והעלויות הנמוכות יחסית לכל סוג של שיפוץ אחר. עבודות הגבס משדרגות כל חלל וכל סלון ואנו משתמשים בהם לבניית מחיצות, לעיצוב פינות בבית, לבניית מזנון גבס, להנמכת תקרות, להסתרת כבלים ומפגעים אסתטיים, לחלוקה בין חדרים ועוד.

על אף קלות הבנייה, תחום עבודות הגבס דורש מיומנות ודייקנות רבה. רק קבלן עבודות גבס מקצועי ידע לשלב את הצרכים של דיירי הבית יחד עם עיצוב מרשים וליצור עבודות יוקרתיות שיחזיקו מעמד שנים רבות.

קבלן עבודות גבס – שבעה שלבים של עבודה מקצועית

  1. בניית השלד - השלד של עבודות גבס מורכב מפרופילים של מתכת, ממסילות ומניצבים. את המסילות מודדים לפי האורך הרצוי ובהתאם לנתונים חותכים את המסילה עם מספרי פח.
  1. חיבור השלד אל הקיר מתבצע באמצעות מיתדי דפיקה או מיתדים ללא ראש. השימוש במיתדים ללא ראש נעשה כדי שלא ייווצר רווח גדול בין הקיר לבין השלד.
  1. איטום – את הרווח שבין פרופיל האלומיניום לבין המבנה אוטמים באמצעות פס איטום.
  1. את חלקי השלד מחברים אחד לשני באמצעות ברגים מפח.
  1. לאחר שחתכנו את לוחות הגבס בהתאם למידות הייחודיות, אנו מחברים אותן אל השלד באמצעות ברגים של פח גבס. אלו ברגים ארוכים ומיוחדים באורך של עשרים וחמישה סנטימטר עם קצה קודח. בשל האורך של הברגים חשוב לשים לב שבין הברגים יהיה מרווח של עשרים וחמישה סנטימטר לפחות ושהבורג לא ישקע בתוך השלד. אם הבורג שקע, נבריג לידו בורג אחר.
  1. בשלב הגימור של עבודות הגבס נגן על הקירות באמצעות פינות מתכת או פינת משתנה, פינה מיוחדת המשמשת להגנה על פינות נוספות כמו פינות של קרניזים ועוד.
  1. השלב האחרון הוא שלב ייבוש עבודת הגבס. לאחר סיום העבודה יש להמתין עד שהחומרים מתייבשים ורק אז למרוח שכבת שפכטל לגימור מושלם.

חמישה דברים שכדאי לדעת על עבודות גבס

כאשר מבצעים עבודות גבס בחללים רטובים כמו במטבח או באמבטיה מומלץ להשתמש בלוחות גבס ירוקים, לוחות העמידים בפני לחות.

כאשר מעוניינים לבודד את קירות הגבס, לא כדאי להשתמש בחומר בידוד מסוג קלקר. הקלקר הוא חומר דליק ומסוכן, עדיף להשתמש בצמר סלעים או בלוח עופרת בעובי של מספר מילימטרים בודדים.

כאשר אתם בוחרים קבלן עבודות גבס, שימו לב האם הוא משתמש בלוחות גבס בעלי תות תקן. תו התקן מעיד כי הלוחות שבחרתם הם לוחות איכותיים ובטיחותיים.

אם אתם רוצים לבצע שינויים, חלוקת חדרים או שיפוצים אסתטיים בדירות שכורות, כדאי לעשות עבודות גבס בשל האפשרות לפירוק קל של התוספות ובשל העלויות הזולות יחסית.

אחד הגורמים החשובים ביותר של עבודות גבס מוצלחות הוא בחירה נכונה של קבלן עבודות הגבס. רק קבלן מומחה ידע לבצע את העבודה בדייקנות וברמת גימור גבוהה.

צוות העובדים בחברת" עליאן, לעבודות בנייה ושיפוצים" מתחייב לשירות הוגן, למחירים אטרקטיביים, לעמידה בלוח הזמנים ולעבודה מיומנת ומקצועית בכל סוגי עבודות הגבס!