קבלן עבודות צבע בירושלים - עליאן קבלן שיפוצים רשום

קבלן צבע - לחדש ולרענן את הבית במינימום כסף

נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי הישראלי הממוצע צובע את הבית אחת לשלוש שנים בממוצע, לפעמים הוא צובע את כל הבית ולפעמים רק מספר חללים.

אם גם לכם נמאס מגוון הקירות המיושן, אם יש לכם כתמים על הקירות או שאתם מעוניינים לחדש ולרענן את הבית, הצטרפו גם אתם אל הישראלים האוהבים לצבוע ולחדש את הבית ותיהנו מבית רענן ונקי ומאווירה נעימה.

קבלן צבע – תשעה טיפים ועצות טובות

לפני שמתחילים בצביעת הבית יש להכין את קירות הבית לצביעה. אם יש סדקים בקירות, יש למלא אותם במלט ולאטום אותם לפני הצביעה, אם הקירות מתקלפים, יש להסיר את הקילופים מהקירות כדי לאפשר מראה חלק של הקיר, אם יש מקומות שהתנפחו, יש להסיר מהם את הצבע הישן ואם יש נקודות מלוכלכות חשוב לנקות אותן לפני הצביעה כדי שהצבע החדש יתפוס.

צביעת הסלון שונה מצביעה של כל חלל אחר בדירה מאחר וזהו החדר שבו אתם מבלים שעות רבות, החדר שאליו מגיעים האורחים והחדר המשמש כחלון הראווה של הבית.

את הצבע לסלון יש לבחור בהתאם לסגנון ולאווירה שאנו רוצים לשדר. אם יש לנו סלון בסגנון מודרני, כדאי לבחור צבעים בגוונים רכים ובהירים, אם הסלון שלנו הוא בסגנון עתיק עם רהיטים כבדים ומסוגננים נוכל לבחור בין צבעים כהים לצבעים בהירים. צבעים כהים יתאימו למראה העתיק, אך צבעים בהירים יצרו ניגודיות.

צבעים כהים מקטינים את המרחב של הסלון ואילו צבעים בהירים יוצרים אשליה של מרחב גדול יותר. אם אתם נועזים, תוכלו לצבוע קיר אחד בסלון עם אפקטים מיוחדים, תוכלו לצבוע אותו בצבע מנוגד לקירות האחרים, תוכלו ליצור קיר מנצנץ, קיר "מעושן" או קיר בעל מראה של טפט ועוד.

לצביעת הדלתות יש השפעה רבה על המראה של הבית. את סוג הצבע לצבית הדלתות יש להתאים לחומר שממנו עשויה הדלת. אם הדלת עשויה מעץ, יש לצבוע אותה בצבעים מבוססי טרפנטין, ולהוסיף שכבה של לכה, אם הדלת עשויה מפלדה, יש להשתמש בצבעים המיועדים למשטחי מתכת ולהקפיד שהם יהיו צבעים מונעי חלודה.

צביעת המשקופים משלימה את צביעת הדלתות, גם בצביעת המשקוף יש להתאים את סוג הצבע לחומר שממנו עשוי המשקוף. אם אתם רוצים להעניק לבית מראה מיוחד ונועז יותר, בחרו בצבע שונה מצבע הדלת, אך הקפידו שהוא ישתלב בצבע הדלת.

בחדרי ילדים מומלץ לצבוע את הקירות בצבעים נטולי עופרת, הנקראים גם צבעים ניטרליים. העופרת אינה בריאה לנשימה, במיוחד לתינוקות ולילדים קטנים.

בחדרי הרחצה חשוב לבחור צבעים אשר מונעים עובש ופטריות או בשליכט. יש שני סוגים של שליכט, שליכט אקרילי ושליכט מינראלי, שני הסוגים מגנים בפני חדירת מים לקירות, אך בעוד שהשליכט האקרילי מופיע בכל מניפת הצבעים, השליכט המינרלי מגיע רק בכשלושים גוונים בלבד.

בחירה נכונה של קבלן צבע זה המפתח לצביעה מקצועית, אסתטית ומרשימה. אנו בחברת, עליאן, לעבודות בנייה ושיפוצים" נדע להתאים את סוג הצבע לכל מטרה ולכל סוג חומר כך שהצבע לא יתקלף, ישמור על אחידות ויישאר יפה, עמיד ורענן לאורך זמן.