שיפוץ חדרי אמבטיה בירושלים - עליאן שיפוצים

שיפוץ אמבטיה – כשנוחות, יופי ופונקציונליות נפגשים

שיפוץ אמבטיה הוא אחד התחומים הרגישים, תחום הדורש ידע מקצועי רב וניסיון. זהו אזור שבו זורמים מים לצד תשתיות חשמל. עבודה לא נכונה מול מתקני המים ותשתיות החשמל עלולה ליצור נקודות מגע בין המים לבין נקודות החשמל שיגרמו לתקלות ויותר גרוע, אפילו יסכנו חיים. נוסף על כך יש להקדיש תשומת לב לאיטום הרמטי של חדר האמבטיה.

נוסף על הטיפול במתקני המים ובתשתית החשמל, חדר האמבטיה צריך להיראות טוב גם מבחינה אסתטית כדי שדיירי הבית ייהנו מהשיפוץ ומהשהות באמבטיה.

שיפוץ אמבטיה – מידע קצר על שלבי השיפוץ

בשיפוץ האמבטיה יש מספר שלבים.

השלב הראשון הוא פירוק ופינוי של חיפוי הקירות והריצוף והוצאת החול המכסה את הצנרת.

השלב הבא הוא שלב האינסטלציה, זהו השלב החשוב ביותר בתהליך השיפוץ. תשתית האינסטלציה כוללת צנרת המוליכה את המים הקרים, צנרת המוליכה את המים החמים ותשתיות של ביוב המוליכות את המים המלוכלכים אל צנרת הביוב העירונית. כאשר אנו מבצעים שיפוץ הכולל את הרמת המרצפות, מומלץ להחליף גם את הצנרת.

חשוב להקפיד על צנרת איכותית בעלת תו תקן. צנרת איכותית ועבודת אינסטלציה מקצועית תחזיק מעמד עשרים שנה ואולי אף יותר, לעומת זאת, עבודה לא מקצועית תיצור בעיות חמורות בתוך תקופה קצרה.

השלב הבא יעסוק בטיפול בנקודות החשמל. לא כל שיפוץ דורש שינוי והוספה של נקודות חשמל, אך אם מבצעים שינויים בתשתית החשמל יש להעסיק אנשי מקצוע מומחים בתחום שיחלקו את עומסי החשמל בצורה נכונה ויעגנו את תשתית החשמל בהתאם לתקנים המקובלים.

השלב הבא הוא ריצוף וחיפוי הקירות. זהו שלב בעל פן עיצובי ואסתטי וחשוב להקפיד שהתקנת חיפוי הקיר והריצוף ייעשו באופן סימטרי וברווחים מדויקים בין האריחים.

התקנת הכלים הסניטריים צריכה להיעשות מתוך הקפדה על מרווחי גישה למשתמש. מומלץ לקנות כלים סניטרים בעלי תו תקן.

שלב האיטום הוא אחד השלבים החשובים. איטום מקצועי ימנע מכם בעיות של רטיבות ונזילות, בדירה שלכם וגם בדירות השכנים.

השלב האחרון הוא שלב הצביעה. חדרי האמבטיה מאופיינים בלחות גבוהה ובתנאי אוורור נמוכים העלולים לגרום לביית עובש ופטריות. הצבע המועדף לצביעת חדרי האמבטיה הוא אקרינול, צבע מיוחד נגד עובש ופטריות. אפשר גם להשתמש בפוליסיד, צבע עמיד במים ונושם. רצוי לצבוע את הקירות בשתי שכבות צבע לפחות, במקרים מסוימים ימליץ הצבעי של שלוש שכבות.

בחירה נכונה של קבלן השיפוצים היא המפתח לשיפוץ מקצועי ואסתטי של חדר האמבטיה. חשוב לבחור קבלן מקצועי, בעל ניסיון, בעל מקצוע מהימן ואחראי. אנו בחברת "עליאן, לעבודות בנייה ושיפוצים" מתחייבים לשיפוץ מקצועי, לאמינות ולשביעות הרצון של לקוחותינו. צברנו מוניטין רב, נעשה את הכול כדי לשמור עליו.